Firma Cateringowa Legnica

Zapraszamy Serdecznie!

CATERING SKIBIŃSCY

Prowadzimy stołówki firmowe w 9 lokalizacjach. Serwujemy dania każdej kuchni świata…

Oferujemy kompleksową obsługę restauracji pracowniczych. Nasze działania dostosowujemy do możliwości każdego lokalu, optymalizując sposób funkcjonowania stołówki, tak aby był najbardziej przyjazny dla gości. W zależności od potrzeb prowadzimy każdy rodzaj żywienia zbiorowego: posiłku w formie bufetu lub a`la carte.

 • Nasz zespół tworzą pracownicy z bogatym doświadczeniem w gastronomii, a nad prawidłowym zbilansowaniem dostarczanych przez nas potraw czuwają wykształceni Kucharze.

 • Dbamy o jakość i naturalność wykorzystywanych przez nas produktów. Spełniamy wszystkie normy i wymogi związane z zasadami BHP, PPOŻ, HCCP, technologii i higieny produkcji żywności.

 • Dysponujemy również naszą kuchnią i posiadamy duże możliwości logistyczne. Dzięki temu mamy możliwość organizacji restauracji pracownicze w obiektach, które nie są wyposażone w pełnowymiarowe pomieszczenia gastronomiczne.

 • Nie stosujemy ulepszaczy smaku. Stawiamy tylko na smaczne, świeże i sezonowe produkty.

Każda kantyna to dla nas indywidualny projekt – szyty na miarę i dopasowany do potrzeb klienta. Jeśli myślisz o otworzeniu kantyny pracowniczej, skontaktuj się z nami przedstaw swoje pomysły, a my zajmiemy się resztą!

 • Posiadamy dziesiątki zadowolonych klientów, regularnie obsługujemy bankiety firmowe oraz konferencje.


  Jesteśmy stale obecni w gronie najlepszych na rynku firm cateringowych.
  Działamy zgodnie z najwyższymi standardami korporacyjnymi, etycznymi i jakościowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, nagrody i referencje.

  Oferta Kontakt
Call Now Button